• نخستین نشست تخصصی مداحان دعاخوان در مجتمع ولایت مشهد برگزار شد

   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۹/۱۳
   به همت هیئت رزمندگان اسلام، نخستین نشست تخصصی مداحان و ذاکرین اهل بیت با برگزاری دو همایش و سخنرانی صاحب نظران در سالن بهشت مجتمع ولایت مشهد، خاتمه یافت.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، در این نشست که با هدف ارائه تجارب و نقطه نظر صاحب نظران در دو روز همایش تخصصی در سالن بهشت مجتمع ولایت برگزار شد، ترویج دعا خوانی، مناجات در جامعه و نکات کلیدی و کاربردی دعا خوانی با حضور اساتید نخبه در این حوزه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

   سیدحسن ذاکرین مدیر اجرایی این نشست، با اشاره به استفاده از تجربیات اساتید نخبه کشور در نحوه دعا خوانی و مسائل اخلاقی، سیاسی و خانواده در این همایش افزود: این برنامه با مشارکت هیئت مذهبی و تشکل‌های دینی برگزار شد واغلب افراد دعوت شده به این همایش، مداحان مجالس پخش زنده دعای ندبه هیئت رزمندگان اسلام در طول سال بودند و باقی مداحان نیز از سایر استان‌های کشور دعوت شدند.

   از مهمترین سخنرانان این نشست دو روزه می‌توان به حجت‌الاسلام والمسلمین محمد قمی، (رئیس سازمان تبلیغات اسلامی) جواد شیخ اکبری (رئیس گروه معارف رسانه ملی) و حجت الاسلام والمسلمین نظافت با موضوعات مرتبط با خانواده اشاره کرد. همچنین مداحانی همچون محمود کریمی، سعید حدادیان، مهدی سماواتی، علیرضا بکائی، ماشاءالله عابدی، مرتضی طاهری، حسین سازور، محمدرضا غلامرضازاده با موضوع دعاخوانی به ایراد سخن پرداختند.

   سردار حسین نجات، جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه ثارالله تهران در مورد شرایط کنونی کشور و دکتر حمید مقدم‌فر، مشاور فرهنگی و رسانه‌ای فرمانده سپاه پاسداران با موضوع مکتب سلیمانی سخنانی ابراز کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,011,370
  تعداد بازدید امروز :
  308
  تعداد بازدید دیروز :
  383
  تعداد کاربران آنلاین :
  0