• پایش مستمر نظرها، پیشنهادها و انتقادهای میهمانان مقیم در مجتمع‌های ولایت

   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۸/۳۰
   با هدف پایش مستمر نقاط قوت و ضعف در خدمات مجتمع‌های ولایت، بستر نظرسنجی الکترونیک از طریق درگاه‌های این مجتمع در فضای مجازی در دسترس تمامی مهمانان مقیم تا یک هفته پس از سفر قرار گرفت.

   پایش مستمر نظرها، انتقادها و پیشنهادهای میهمانان به عنوان یک ضرورت از نخستین روزهای راه‌اندازی مجتمع‌ ولایت، راه‌گشای توسعه و بهبود خدمات به طلاب و خانواده‌های آن‌ها بوده است. بر این اساس روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، با همکاری معاونت فناوری اطلاعات این مجتمع از مهرماه سال 1397، در گام اول اقدام به راه‌اندازی نظرسنجی دیجیتال، در بستر شبکه داخلی مجتمع ولایت مشهد توسط کیوسک و سپس از طریق تلفن همراه در دو مجتمع ولایت و آفتاب ولایت نمود.
   در گام دوم، با راه‌اندازی نسخه وب این نرم‌افزار و اتصال آن به سایت مجتمع ولایت به آدرس (velayathotel.ir)، تمامی مهمانان مقیم در مجتمع‌ها که تا پیش از آن از طریق مکاتبه خدمات را مورد ارزیابی قرار می‌دادند، امکان ثبت نظرها و پیشنهادها را در بستری مطلوب‌تر پیدا کردند.
   از ویژگی‌های این نرم‌افزار که در بستر تلفن همراه فعال است، می‌توان به امکان ثبت پیشنهادهای طلاب و هر یک از اعضای خانواده وی تا یک هفته پس از اقامت، امکان ویرایش نظرهای ارائه شده از طریق نظرسنجی مجدد و ارائه نظرها در بستری کاملاً محرمانه اشاره کرد.
   طلاب محترم مهمان در مجتمع ولایت، حداکثر تا یک هفته پس از پایان سفر، فرصت دارند از طریق لینک زیر وارد سامانه نظرسنجی شده و در پایانِ ارزیابی کیفی به سؤالات چندگزینه‌ای و نظرها، انتقادها و پیشنهادهای مکتوب خود را اعلام نمایند.
   جهت اطلاع از تازه ترین اخبار مجتمع‌های ولایت در خصوص خدمات سفر به کانال اطلاع رسانی مجتمع‌های ولایت در پیام رسان‌های ایرانی بپیوندید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,011,364
  تعداد بازدید امروز :
  302
  تعداد بازدید دیروز :
  383
  تعداد کاربران آنلاین :
  0