• با حضور دکتر رحیم ازغدی برگزار شد:

   سلسله نشست های تبیین آرمان های امامین اتقلاب

   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۵/۰۳
   سلسله نشست های تبیین آرمان های امامین انقلاب با حضور گروه مدرسه شهید صدوقی شهر قم در مجتمع آفتاب ولایت مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، به همت موسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی و با حضور طلاب مدرسه شهید صدوقی شهر قم، سلسله جلسات تبیین آرمان‌های امامین انقلاب با بهره از اساتید مطرحی چون دکتر حسن رحیم پور ازغدی در محل حسینیه آفتاب ولایت برگزار شد.

   دکتر رحیم پور ازغدی در بخشی از این نشست با تبیین آرمان‌های سیاسی و معنوی امام راحل و مقام معظم رهبری گفت: رهبر معظم انقلاب در جلسات سخنرانی قبل از انقلاب که در مساجد کرامت و امام حسن (ع) مشهد داشتند همواره دین مبین اسلام و اندیشه های آن را به عنوان یک نگاه و مکتب و مسلک مد نظر قرار داده و بر تبیین این مسأله مهم تاکید داشتند که نباید به این اندیشه ها به عنوان یک موعظه پراکنده نگریست.

   این کارشناس مسائل دینی در ادامه با طرح این پرسش که چه کسی تصور می‌کرد حرف‌هایی که 40 سال پیش در مسجدی در گوشه‌ای از مشهد در بحث تفسیر قرآن و نهج‌البلاغه ارائه می‌شد، یا سخنانی که امام(ره) در سال 43 به هنگام تبعید بیان کردند، امروز کل جهان اسلام را فرا بگیرد و تمام معادلات سیاسی و بین‌المللی و استراتژیک را تحت تأثیر قرار دهد؟گفت: حضرت آیت الله خامنه ای در شرایط خاص آن زمان که شبهات زیادی در مجالس مذهبی مطرح می شد همواره تاکید می کردند که باید این شبهات را مبتنی بر اقتضائات دین مبین اسلام به درستی پاسخ گفت.

   گفتنی است، گروه شهید صدوقی شهر قم، که در قالب گروههای طلاب مجردی در اردوئی آموزشی- زیارتی در مجتمع آفتاب ولایت اقامت داشت، در مدت حضور علاوه بر برگزاری کارگاههای آموزشی با حت الاسلام والمسلمین میرمحمدی ریاست مرکز خدمات نیز دبدار داشت.

   جهت اطلاع از تازه ترین اخبار مجتمع‌های ولایت در خصوص خدمات سفر به کانال اطلاع رسانی مجتمع‌های ولایت در پیام رسان‌های ایرانی بپیوندید.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,115,339
  تعداد بازدید امروز :
  500
  تعداد بازدید دیروز :
  626
  تعداد کاربران آنلاین :
  0