• بازدید رئیس مرکز خدمات از مجتمع فرهنگی- اقامتی- اداری آفتاب ولایت مشهد

   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۱۷
   حجت الاسلام والمسلمین میرمحمدی در بازدید روز گذشته از ظرفیت های اقامتی، همایشی و تالارهای مجتمع آفتاب ولایت مشهد بازدید کرد.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، در نخستین سفر رئیس مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به مشهد مقدس، حجت الاسلام والمسلمین میرمحمدی از امکانات و ظرفیت‌های مجتمع آفتاب ولایت مشهد و بخش اداری مرکز خدمات خراسان بازدید کرد.

   در این بازدید که با همراهی مدیرعامل مجتمع‌های ولایت و مدیر مرکز خدمات حوزه‌های علمیه خراسان بود، حجت الاسلام میرمحمدی گزارشی از مراحل ساخت، تجهیز، بهره برداری و ظرفیت های خدمت رسانی به طلاب حوزه‌های علمیه در استان خراسان و خدمات اقامتی، همایشی و تالار های پذیرائی در این مجتمع دریافت کرد.

   حجت الاسلام میرمحمدی با ابراز رضایت از اقدامات صورت گرفته در مجتمع آفتاب ولایت، این امکانات را برای خدمت به خانواده طلاب ضروری دانست و بر لزوم توسعه خدمات اقامتی سفر در دیگر نقاط کشور تاکید کرد. رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه در حین بازدید از نمایشگاه دائمی توانمندی‌های خانواده طلاب در بخش اداری مرکز خدمات، حمایت از کارآفرینان خانواده طلبه را بسیار ارزشمند دانست و بر حمایت بیشتر از دستاوردها در قالب ارائه تسهیلات و فراهم نمودن نمایشگاه‌های عرضه محصولات و دستاوردها تاکید کرد.

   همچنین مدیرعامل مجتمع‌های ولایت از آمادگی این مجتمع در برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات و دستاوردهای خانواده طلاب، خبرداد.

   در حاشیه این بازدید، رئیس مرکز خدمات با حجت الاسلام والمسلمین رفیعی سرگروه مدرسه علمیه شهید صدوقی شهر قم دیدار و از روند خدمت رسانی و امکانات مجتمع آفتاب ولایت در دوره های آموزشی طلاب مجرد در سفر به مشهد مطلع شد.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,145,623
  تعداد بازدید امروز :
  125
  تعداد بازدید دیروز :
  552
  تعداد کاربران آنلاین :
  0