• تشرف گروهی کارکنان مجتمع‌های ولایت به حرم مطهر رضوی

   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۴/۰۳
   همزمان با خجسته میلاد عالم آل محمد(ع)، حضرت ثامن الائمه علیه السلام، کارکنان مجتمع های ولایت به صورت گروهی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، کارکنان این مجتمع با فرا رسیدن میلاد فرخنده هشتمین ستاره آسمان ولایت، با اهدای گل به زائرین آن امام مهربان، برای عرض تبریک به صورت گروهی به حرم مطهر مشرف شدند.

   در این تشرف گروهی، حاضرین با اجرای قطعه "ای صفای قلب زارم" و قرائت صلوات خاصه با امام مهربان، برای خدمت مؤثر به زائرینش تجدید عهد خادمی کردند. همچنین شرکت کنندگان در پایان، بسته متبرک نبات و نمک بارگاه منور رضوی را دریافت نمودند.

   شایان ذکر است، معاونت فرهنگی مجتمع‌های ولایت با هدف افزایش روحیه خدمت کارکنان به صورت هفتگی مراسم تشرف گروهی به حرم مطهر رضوی را برگزار می‌کند. از دیگر برنامه‌های فرهنگی ویژه کارکنان می توان به برگزاری جلسات تلاوت روزانه قرآن کریم، زیارت عاشورا، دعای عهد، جلسات هفتگی تدبر در آیات قرآن کریم و بیان احکام، جلسات هفتگی درس اخلاق و مسابقات ورزشی اشاره کرد.

   جهت اطلاع از تازه ترین اخبار مجتمع‌های ولایت در خصوص خدمات سفر به کانال اطلاع رسانی مجتمع‌های ولایت در پیام رسان‌های ایرانی بپیوندید.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,115,360
  تعداد بازدید امروز :
  521
  تعداد بازدید دیروز :
  626
  تعداد کاربران آنلاین :
  0