• در سالن چند منظوره بهشت مجتمع ولایت مشهد برگزار شد:

   برگزاری نخستین همایش ردای بهشتی در سال جاری

   تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۲۴
   به همت معاونت فرهنگی و امور خانواده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه صد و چهارمین همایش ردای بهشتی ویژه طلاب تازه ملبس در محل مجتمع ولایت مشهد برگزار شد.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، به همت معاونت فرهنگی و امور خانواده مرکز خدمات، هدیه تلبس ویژه خانواده های تازه ملبسین با اقامت سه روزه در مجتمع ولایت مشهد و حضور در دو همایش تخصصی با عنوان "ردای بهشتی" -با حفظ ضوابط فاصله گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل های اعلامی ستادملی مبارزه با کرونا- در محل سالن بهشت برگزار شد.

   بر اساس این گزارش، در نخستبن دوره هدیه تلبس درسال جاری، طلاب حاضر و همسران ایشان در دومین روز اقامت و در دو نوبت صبح و بعداز ظهر، بایدها و نباید تلبس و سبک زندگی را در دو کارگاه مجزا از محضر حجت الاسلام و المسلمین مهدی واضحی مشاور خانواده و استاد اخلاق حوزه فرا گرفتند. همچنین در بخش دوم همایش حجت الاسلام و المسلمین ساعیان در کارگاهی با عنوان روش‌های موفقیت در زندگی، مطالبی در این خصوص به حاضرین ارائه کرد.

   شایان ذکر است، شرکت کنندگان در این دوره هدیه تلبس، در سومین روز اقامت خود در مجتمع ولایت در همایش مشترکی به همراه همسرشان، با حضور حجت الاسلام والمسلمین ساعیان شرکت نمودند.

   جهت اطلاع از تازه ترین اخبار مجتمع‌های ولایت در خصوص خدمات سفر به کانال اطلاع رسانی مجتمع‌های ولایت در پیام رسان‌های ایرانی بپیوندید.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,115,397
  تعداد بازدید امروز :
  558
  تعداد بازدید دیروز :
  626
  تعداد کاربران آنلاین :
  0