• معرفی خدمات مشاوره خانوادگی در مجتمع ولایت مشهد

   تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۲۶
   در راستای خدمات هدفمند به طلاب سراسر کشور و استفاده بهینه از فرصت سفر، مجتمع ولایت مشهد با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب مشاور، به خانواده محترم طلاب، خدمات مشاوره‌ای ارائه می کند.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، این خدمت که در طول پنج سال اخیر توسط مدیریت فرهنگی مجتمع ولایت مشهد صورت گرفته ، برای ارائه خدمات خود از کارشناسان مجرب حوزوی و دانشگاهی، آشنا به امور خانواده و تربیت فرزند بهره می‌گیرد. در ایام شیوع کرونا که طیف وسیعی از فعالیت‌های فرهنگی مجتمع ولایت از جمله: "کارگاه‌های خانواده، تور گردشگری و جنگ کودکانه" برگزار نمی‌شد، مرکز مشاوره مجتمع ولایت، با استقبال مهمانان و با حفظ شیوه نامه‌های بهداشتی به فعالیت خود ادامه داده است.

   گفتنی‌است در حال حاضر این مرکز در روزهای یکشنبه و پنجشنبه با دعوت از کارشناسان مشاور آماده پاسخگوئی به علاقمندان است.

   حجت الاسلام والمسلمین نوری ابوذری، مدیر فرهنگی مجتمع ولایت مشهد درگفتگو با روابط عمومی این مجتمع، در خصوص نقش مشاوره در بهبود روابط خانوادگی گفت: امروزه با هجوم تبلیغات فرهنگی، تغییر سبک زندگی و افزایش فزاینده رسانه در زندگی روزمره، نیاز به مشاورین آگاه و امین در ارتباط با همسر و فرزند، بیش از پیش احساس می‌شود و خداوند متعال را شاکریم که این توفیق نصیب خدمتگزاران فرهنگی در مجتمع ولایت شده است.

   مدیر فرهنگی مجتمع ولایت مشهد، با بیان نقش زیارت در آمادگی روحی و افزایش نقدپذیری انسان، هدف اصلی از ارائه خدمت مشاوره در این مجتمع را استفاده بهینه از فرصت سفر و زیارت در حل تعارضات، بهبود روابط زوجین و ارتباط فرزندان بیان کرد و در ادامه گفت: با عنایت امام هشتم، در مجتمع ولایت مشهد، بر اساس نظرسنجی‌های انجام گرفته، شاهد رضایتمندی خیل کثیری از مراجعین به مرکز مشاوره بوده ایم.

   حجت الاسلام نوری در پایان، یکی دیگر از دستاوردهای مرکز مشاوره را ارتباط طلاب و خانواده های متقاضی پس از سفر ذکر کرد و گفت: بحمدالله بسیاری از خانواده‌های میهمان به طور مکرر پس از بازگشت به موطن خود برای ادامه مشاوره با این مرکز تماس می گیرند که این خود سبب انگیزه مضاعف است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,145,584
  تعداد بازدید امروز :
  86
  تعداد بازدید دیروز :
  552
  تعداد کاربران آنلاین :
  0