• حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا مهریزیان

   چرا باید دهه فجر را گرامی بداریم؟

   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۱/۱۵
   حجت الاسلام و المسلمین مهریزیان کارشناس قرآنی در جلسه تدبر در قرآن مجتمع ولایت به ضرورت گرامیداشت دهه فجر و تفسیر معنای کلمه "ایام الله" برداخت.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت این کارشناس قرآنی، در چرایی زنده نگه داشتن ایام الله از منظر قرآن کریم گفت: خداوند متعال در آیات ۵ تا ۷ سوره ابراهیم پس از بیان معجزات حضرت موسی و هدایت قوم خود از تاریکی به روشنایی خطاب به این پیامبر اولوالعزم امر به یادآوری ایام الله می کند.

   این کارشناس قرآنی در ادامه و با اشاره به آیه هفتم سوره ابراهیم ابراز کرد: نتیجه یادآوری ایام الله غلبه بر کفر و ظلم فرعونیان است که سبب بیداری می شود و بر مبنای این آیه شریفه ...لئن شکرتم لازیدنکم... اگر سپاسگزار نعمات پروردگار هستی باشیم، خداوند رحمان نعمت را می افزاید و اگر ناسپاسی شود، دچار عقوبت خواهیم شد.

   جلسات تدبر در قرآن کریم با هدف بصیرت افزایی و انس با آیات، به همت معاونت فرهنگی ولایت، روزهای یکشنبه و سه شنبه همزمان با صبحگاه فرهنگی کارکنان، در مجتمع‌های ولایت و آفتاب ولایت مشهد برگزار می گردد. در این جلسه 30 دقیقه‌ای کارشناس قرآنی شیوه‌های تحقیق و تدبر در آیات قرآن را به حاضرین آموزش می دهد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,145,600
  تعداد بازدید امروز :
  102
  تعداد بازدید دیروز :
  552
  تعداد کاربران آنلاین :
  0