• تسهیل در پذیرش عموم طلاب برادر و خواهر در مجتمع های ولایت

   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۲/۱۵
   منبع خبر: روابط عمومی مجتمع های ولایت
   با هدف تسهیل رزرواسیون برای عموم طلاب سراسر کشور و اساتید طلاب خواهر، برخی از شرایط جدید رزرو اعلام گردید.

   به گزارش روابط عمومی مجتمع‌های ولایت، به دلیل حجم بالای تقاضای طلاب سراسرکشور جهت تسهیل در رزرو برای طلابی که قصد سفر بیش از سهمیه دوسال یک بار را دارند و همچنین پذیرش عموم طلاب خواهر، و امکان سفر طلاب مجرد به همراه پدر و مادر، شرایط جدید رزرو از طریق سامانه سخا به شرح زیر اعلام می شود:

   بر این اساس امکان استفاده از مجتمع های اقامتی ولایت در ایام غیر پیک برای طلاب خواهر دارای کد مرکز خدمات فعال فراهم شده است که این افراد می توانند از طریق تماس تلفنی با واحد رزرواسیون 704-05133159703 برای محدوده 60 روز در صورت وجود ظرفیت و با نرخ قشر دوم اقدام به رزرو نمایند.

   همچنین محدوده رزرو در سامانه سخا برای تمام اولویت ها در ایام غیر پیک از تاریخ فعلی تا 60 روز بعد و در ایام پیک برای اولویت اول 60 روز و سایر اولویت ها 30 روز است.

   علاوه بر این، محدودیتی در استفاده بیش از یک مجتمع در بازه دو سال نمی باشد، اما مطابق قبل در صورت استفاده برای بار دوم از همان مجتمع با نرخ یک قشر بالاتر محاسبه می گردد.

   همچنین امکان رزرو طلاب مجرد با کد مرکز خدمات فعال به همراه پدر و مادر در ایام غیر پیک از طریق تماس با واحد رزرواسیون 704-05133159703 برای محدوده 60 روز در صورت وجود ظرفیت و با نرخ قشر دوم انجام می شود.


   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
 • آمار بازدیدکنندگان
  مجموع بازدیدها :
  1,011,391
  تعداد بازدید امروز :
  329
  تعداد بازدید دیروز :
  383
  تعداد کاربران آنلاین :
  0