• دیدار مدیرعامل مجتمع های ولایت با آیت الله مرتضوی

   تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
   منبع خبر: روابط عمومی مجتمع های ولایت
   در آستانه دیدار کارکنان مجتمع های ولایت و مرکز خدمات حوزه های علمیه خراسان با آیت الله مرتضوی، مدیرعامل مجتمع های ولایت با این عالم عالیقدر دیدار نمود.

   در این دیدار که در 12دی ماه و در بیت معزز آیت الله مرتضوی انجام شد، مدیرعامل مجتمع های ولایت گزارشی از شرح خدمات مجتمع های ولایت به طلاب و خانواده های ایشان ارائه نمود.

   سیدهاشم حسینی با اعلام این نکته که در مجتمع ولایت فقط از طلاب متاهل شیعه مرد جهت اقامت ثبت نام صورت می گیرد، ساخت، تجهیز و راه اندازی مجتمع آفتاب ولایت با دستور حجت الاسلام و المسلمین ربانی را پاسخ به نیاز دیگر گروههای طلاب از جمله گروه های طلاب مجرد (جهت برگزاری دوره های آموزشی و...) ذکر نمود. حسینی تجهیز سالن های پذیرایی برای برگزاری مراسم ترحیم و شادی در این مجتمع را نیز نمونه ای دیگر از خدمات آفتاب ولایت دانست.

   وی در ادامه گزارشی آماری از خدمات ارائه شده در مجتمع های ولایت، آفتاب ولایت، کریمه اهل البیت شهر مقدس قم، امین ولایت شیراز، سپهر ولایت عباس آباد و سوئیت های گرگان، تهران و یزد ارائه نمود.

   حضرت آیت الله مرتضوی نیز ضمن ابراز رضایت از خدمات ارائه شده به طلاب، اظهار نمود: " امیدواریم این خدمات مورد توجه حضرت بقیه الله ارواحنا له الفدا قرار گیرد." وی در ادامه با اشاره به وضعیت معیشت طلاب خصوصا در شرایط کنونی با ضروری دانستن خدمات ارائه شده مقدار آن به جمعیت طلاب در سراسر کشور را ناچیز، اما پرارزش دانست. آیت الله مرتضوی در بخش پایانی صحبت های خود چند توصیه در خصوص لزوم اطلاع رسانی بهتر به خصوص در بحث پذیرش طلاب نمود که مدیرعامل مجتمع های ولایت نیز ضمن تقدیر از انتقال نظرات ارائه شده طلاب معزز، گزارشی از نحوه اطلاع رسانی به طلاب در خصوص خدمات پذیرش در مجتمع های ولایت ارائه نمود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی: